Nauka pierwszego tańca

Nasza szkoła tańca przygotowuje choreografie specjalnie dla Was. Nie korzystamy z układów szablonowych, które jednym odpowiadają a inni czują się w nich jak w obcych butach. W Szkole Tańca Bogdan możecie współuczestniczyć w procesie wyboru muzyki i tworzenia układu. Szanujemy waszą indywidualność, dlatego postaramy się dobrać figury dostosowane do waszego naturalnego ruchu. Taniec powinien sprawiać przyjemność. Taniec z ukochaną osobą tę przyjemność powinien jeszcze pomnażać! Pomożemy Wam wyglądać w tańcu pięknie, zminimalizujemy stres wywołany wystąpieniem przed tak ważną widownią jaką jest rodzina i bliscy znajomi.

Zapraszamy do działu OPINIE gdzie można przeczytać co o naszych lekcjach tańca myślą pary, które już dziś są szczęśliwymi małżonkami!

By umówić się na lekcję lub zapytać o szczegóły, proszę dzwonić pod numer

608 402 039  Przemysław Bogdan, email: przemyslawbogdan1@gmail.com.