Chcecie nauczyć się tańców NAPRAWDĘ przydatnych na imprezy taneczne? Wesela? Studniówkę? Bal karnawałowy?

Jeśli tak, to kurs tańca w Szkole Tańca BOGDAN "MISTRZOWIE PARKIETU" jest dla Was! - W Kaliszu zaczynamy 14 września 2022.

Jeśli obawiasz się, że nie dasz rady, czegoś nie zrozumiesz, lub że nie masz talentu do tańca to zapewniamy Cię, że po naszym kursie zostaniesz naprawdę mistrzem parkietu.

Skąd ta pewność?

30 lat doświadczenia pomogło opracować nam szybki, skuteczny i BEZSTRESOWY sposób na naukę dosłownie KAŻDEGO! W dodatku w bardzo luźnej, niewymuszonej atmosferze.

"Gdy rozpoczęliśmy naukę w Szkole Tańca BOGDAN od początku zajęcia bardzo się nam spodobały- atmosfera była super! Nauka prowadzona z dużym humorem i nie pozbawiona zabawy a jednocześnie wszystko tłumaczone dokładnie i bardzo praktycznie. Dzięki kursowi w Szkole Tańca BOGDAN na każdej imprezie chętnie wychodzimy na środek i prezentujemy nabyte umiejętności.

Gdy zbliżał się czas naszego ślubu bez cienia wątpliwości skorzystaliśmy z pomocy Szkoły Tańca BOGDAN i po raz kolejny się nie zawiedliśmy.  Nasz Pierwszy Taniec był bardzo zjawiskowy i wywarł ogromne wrażenie na naszych gościach.

Jeśli komuś zależy na szybkiej, skutecznej nauce tańca w atmosferze zabawy, gdzie na dodatek można zawrzeć wyjątkowe znajomości, to Szkołę Tańca BOGDAN polecamy każdemu”

Patrycja i Adam

adam Patrycja.jpg
kurs7.jpg

Na kursie poznacie mnóstwo figur i obrotów do najpopularniejszego kroku w Polsce, czyli dwa na jeden (discofox).

Dodatkowo, nauczycie się podstaw salsy, walca i tango.

A wszystko to w zaledwie 5 zajęć!

Jak to możliwe?

Po prostu skupiamy się na tym, co

- najważniejsze

- najpotrzebniejsze

- najbardziej na czasie

Po kursie w Szkole tańca BOGDAN każda studniówka jest przyjemnością!

"Nie spodziewałam się, że w tak krótkim czasie nauczę się tak wiele!

Bardzo przydatne tańce, atmosfera wspaniała a sposób przekazu zapadający w pamięć. Jako nauczyciel co roku jestem obecna z przyczyn zawodowych na studniówkach. Wcześniej unikałam parkietu nie czując się zbyt pewnie w tańcu Jednak po kursie w Szkole Tańca BOGDAN każda studniówka jest przyjemnością! "

Anna Barna, nauczyciel.

Ile kosztuje kurs?

Cena kursu to 200 zł (os.) za 6 zajęć. Pomyślcie- to inwestycja na całe życie! Przed Wami dziesiątki wesel, sylwestrów, i innych imprez tanecznych. Po kursie "MISTRZOWIE PARKIETU" będą one jeszcze większą przyjemnością

Przyjdź na pierwszą lekcję!
Kalisz: środa 14.09.2022, godz. 19.00, Centrum Kultury i Sztuki łazienna 6

Masz pytania? Zadzwoń do nas! 608 402 039.